Ankara Göğüs Estetiği olarak, kliniğimize gelen hastaların tüm meme estetiği problemlerine çözümler üretiyoruz. Göğüslerin yapıları zamanla bozulabilir, sarkabilir ya da formlarını kaybedebilirler. Kliniğimizde, hastalarımızın beden yapılarına en uygun ölçüleri belirleyerek bozulan göğüsleri yeniden şekillendiriyoruz.

Meme dikleştirme, meme küçültme ya da meme büyütme operasyonları ile göğüslerin eski canlılıklarını ve diriliklerini kazanmalarını sağlıyor, hastalarımızın estetik görünümlerinin düzeltilmesine katkıda bulunuyoruz. Hem fiziksel hem de psikolojik olarak sıkıntı yaratan meme problemleri hastaların özgüvenlerini düşürmekte ve yaşam enerjilerini azaltmaktadır.

Ankara Göğüs Estetiği kliniğimizde son teknoloji ürünlerini kullanarak, hastalarımızın memnun bir şekilde ayrılmalarını sağlıyoruz. Ülkemizin yetiştirdiği sayılı uzman doktorlardan Doç. Dr. Zühtü Demir, yılların verdiği tecrübesi ile hastalara kusursuz bir görünüm kazandırıyor. Ameliyatlar sonrasında hastanın rahat bir şekilde hayatına dönmesi ve ameliyat nedeniyle hareketlerinin kısıtlanmaması için azami gayret gösteriyor. Kullanılan 3D Crisalix teknolojisi ile hastalar ameliyat öncesinde bilgilendiriliyor ve arzu ettikleri görünüme kısa bir sürede kavuşabiliyorlar.

Operasyonlar sonrasında hasta kliniğe gelerek kontrol edilmeye devam ediliyor ve göğüslerindeki şekil değişimleri sürekli izleniyor.